Dokładnie za miesiąc oczekujemy Was serdecznie na Górze Chełmskiej. Rozpoczynamy bowiem przy Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej w Koszalinie, kolejną XII edycję Kazań na Górze 2024. Nie trzeba wcześniej się zgłaszać czy zapisywać, każdy jest zaproszony i mile widziany. Organizatorem projektu pastoralnego jest Fundacja Przymierze z Koszalina, fundacja Szensztackich Sióstr Maryi.

W KLUCZU "UCZYNKI MIŁOSIERDZIA" przez siedem spotkań towarzyszyć nam będą tematy: Grzesznych UPOMINAĆ; Nieumiejętnych POUCZAĆ; Wątpiącym DOBRZE RADZIĆ; Strapionych POCIESZAĆ; Krzywdy CIERPLIWIE ZNOSIĆ; Urazy chętnie DAROWAĆ; MODLIĆ SIĘ za żywych i umarłych. Tradycyjnie spotykamy się raz w miesiącu, zawsze jest to ostatnia niedziela miesiąca od kwietnia do października 2024. Termin katechez jest zatem stały, a tym samym łatwy do zapamiętania NIEDZIELA: 28/04; 26/05; 30/06; 28/07; 25/08; 29/09; 27/10.

Spotkanie rozpoczyna się przy Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej o godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo; ok godz. 15:30 katecheza, którą prowadzi zaproszony duszpasterz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, a następnie pod Gościńcem dalsza część spotkania przy kawie z ciastem.

Katechezy, dostępne bezpośrednio on-line z sanktuarium od godz. 15:30

Natomiast po każdym spotkaniu, dostępna będzie relacja wraz z katechezą do odsłuchania. Udostępniamy na stronie internetowej Fundacji Przymierze: www.fundacja-przymierze.pl
KAZANIA NA GÓRZE w OSTATNIĄ NIEDZIELĘ KAŻDEGO MIESIĄCA: KWIECIEŃ - PAŹDZIERNIK 2024. ORGANIZATOREM spotkań jest Fundacja Przymierze. ZAPRASZAMY!

#Spotkania2024; #KazanianaGórze2024 #2024KATECHEZAFundacja Przymierze; #FundacjaPrzymierze2024 #sanktuariumkoszalin2024