ZAPRASZAMY do udziału w Kazaniach na Górze przy Sanktuarium Przymierza. W Sanktuarium o godz. 15:00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia, Nieszpory oraz katecheza: WIERZĘ W CIAŁA ZMARTWYCHWSTANIE I ŻYCIE WIECZNE poprowadzi ks. dr Remigiusz SZAUER, duszpasterz akademicki i wykładowca WSD Koszalin.

KAZANIA NA GÓRZE, zapraszamy na katechezę w niedzielę 27.09.2020 r., a ze względu na trwające jeszcze ograniczenia związane z pandemią proponujemy udział w podwójnej formule: do udziału w spotkaniu zapraszamy przed Sanktuarium Przymierza z zachowaniem odpowiednich odległości, spełniających zasady społecznego dystansu oraz zabranie ze sobą maseczki.


#kazanianaGórze2020 #VIIIedycjakazania #fundacjaprzymierze #Credo #czywierzymy #Kazanianagórze #koszalinsanktuarium #sanktuariumprzymierza #FundacjaPrzymierzeKoszalin

Nowy cykl spotkań pastoralnych, w każdą ostatnią niedzielę miesiąca od kwietnia - do października 2020.

W tej szczególnej sytuacji jaką nadal przeżywamy a związanej z pandemią koronawirusa, wspieramy każdego z Was i Wasze Rodziny - wszystkie troski i sprawy, problemy i trudności, niepewności, utratę nadziei oraz bezpieczeństwa i stabilności zawodowej - zawierzamy Bożej Opatrzności podczas modlitwy.