Szanowni Małżonkowie, zapraszamy Was na kolejne w tym roku spotkanie, które może stać się impulsem, iż na drodze wspólnego życia: MIŁOŚĆ CHCE WIĘCEJ...
Na spotkanie zawsze możecie dołączyć, gdyż mają one charakter otwarty i są niezależne od stażu małżeńskiego.

Termin: 18 marca, niedziela godz. 16.00-18.00 - Kawiarnia 'Kawa z duszą'
Temat: Dom - nasze królestwo.

Nasz dom jest naszym królestwem. Stąd wylatujemy do świata i znowu wracamy do domu, tu możemy znaleźć bezpieczeństwo i ofiarować pomoc. Tutaj możemy żyć według własnego systemu wartości.
Fundacja Przymierze zaprasza również w imieniu prowadzących: Monika i Maciej Gołuńscy Fundacja jako organizator warsztatów, zgodnie ze swoim celem wspiera misję wychowawczą Ruchu Szensztackiego, organizując i tworząc obszary formacji dla małżeństw, rodzin.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w kawiarni, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod numerem telefonu 667 232 295 lub bezpośrednio w kawiarni.