Dokładnie 4 lutego o godz. 16.00 rozpoczęły się kolejne warsztaty formacyjno-pastoralne, których Fundacja Przymierze była organizatorem. To projekt otwarty i dedykowany z myślą o małżonkach, którzy chcą w swoim życiu więcej... Miłość chce więcej!
W Kawiarence Dialogowej Małżonków uczestniczyło trzy pary małżeńskie, które wróciły nie tylko do wspomnień, ale też już z pewnej perspektywy spojrzały na znaki, jakimi Bóg się posłużył, iż doszło do pierwszego spotkania... ale też odkrywania wspólnej drogi prowadzącej do sakramentu małżeństwa. Impulsem wprowadzającym w temat spotkania było świadectwo Karoliny i Konrada Jachimowskich - rodziców trójki dzieci i oczekujący na narodziny kolejnego członka rodziny.
Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie, a o terminie poinformujemy wkrótce.