Kolejna realizacja w czerwcu 2024 związana była z wyposażeniem naszej Kawiarni Cafe Chełmska, porcelanowa zastawa cieszy ogromnie... Filiżanki porcelanowe Princess 80 ml / espresso oraz Princess 180 ml / cappuccino, na których znajduje się graficznie opracowane logo kawiarni przygotowane przez Studio Reklamy KRUART Grzegorz Kruk w Koszalinie. Ceramiczne nadruk logo Cafe Chełmska w kolorze delikatnego brązu nawiązuje do całościowego wystroju, aranżacji oraz nazwy kawiarni. Wybór filiżanek z logo był oczywiście związany z możliwością mycia zastawy w zmywarce. Logo wypracowane w Pracowni ArchTim Marek Jankowski w Koszalinie.

Fundacja Przymierze przy realizacji tego zamówienia współpracowała i dokonała  zakupu produktu 200 szt. w Studio Reklamy KRUART Grzegorz Kruk w Koszalinie.

Koszt: 9 451,94 zł brutto (słownie: dziewięć tysięcy czterysta pięćdziesiąt jeden złotych 94/100). Wydatkowanie środków z 1,5% Fundacji Przymierze w ramach wspierania budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

Zdjęcia: Archiwum Fundacji Przymierze / s. Paulina Małgorzata Kopacz