Czekamy na każdego z Was na Górze Chełmskiej na kolejnym wakacyjnym spotkaniu, które odbędzie się przy Sanktuarium Przymierza, dnia 30 czerwca 2024 r., godz. 15:00 Koronka i Nabożeństwo czerwcowe oraz KATECHEZA: "Wątpiącym DOBRZE RADZIĆ", poprowadzi ks. dr Wojciech Parfianowicz, wykładowca i ojciec duchowny WSD Koszalin, redaktor Gościa Niedzielnego, rzecznik Kurii diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Katecheza będzie także dostępna ON-LINE w mediach społecznościowych, ok. godz. 15:30 bezpośrednia transmisja z sanktuarium na kanale YouTube oraz Facebooku Fundacja Przymierze za pośrednictwem Telewizji internetowej Dobre Media Nowej Ewangelizacji / YouTube.

Po katechezie dalsza część spotkania z kawą i ciastem, zapraszamy do domu sióstr. KAZANIA NA GÓRZE w OSTATNIĄ NIEDZIELĘ KAŻDEGO MIESIĄCA: KWIECIEŃ - PAŹDZIERNIK 2024. ORGANIZATOREM spotkań jest Fundacja Przymierze. ZAPRASZAMY!

#Spotkania2024; #KazanianaGórze2024 #2024KATECHEZAFundacja Przymierze; #FundacjaPrzymierze2024 #sanktuariumkoszalin2024

Pragniemy poinformować, że z wydarzenia Kazania na Górze organizator wykonana zdjęcia, które następnie jako foto-relacja, będą umieszczone na stronie internetowej organizatora: www.fundacja-przymierze.pl oraz Facebooku. Fotorelacja stanowi dokumentację wydarzenia i jest archiwizowana.
Jeżeli Państwa wizerunek jest rozpoznawalny i Państwo nie wyrażają zgody na jego umieszczenie, prosimy o kontakt z organizatorem Fundacja Przymierze, pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.