W imieniu Zarządu Fundacji Przymierze chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zechcieli zaszczycić nas swoją obecnością na Świątecznym Koncercie Charytatywnym w dniu 30 grudnia 2017 r. w Filharmonii Koszalińskiej.
Państwa obecność i hojność utwierdza nas w przekonaniu o słuszności podejmowanych przez Fundację inicjatyw oraz przybliża do celu, jakim jest rozpoczęcie dalszego etapu budowy Centrum Turystyczno-Pielgrzymkowego na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

Specjalne podziękowania dedykujemy osobom, które zaangażowały się w rozpropagowanie informacji o koncercie w parafiach oraz na Facebooku, umieszczaniem plakatów w Koszalinie i Słupsku, rozprowadzaniem cegiełek, w obsługę stoisk charytatywnych, zbiórkę do puszek...każdemu, kto wspierał nas w tym wydarzeniu: ofiarą, życzliwością i modlitwą.

Mam nadzieję, że koncert kolęd i utworów bożonarodzeniowych w wykonaniu młodych artystów Słupskiej Sinfonietty, pod batutą Macieja Banachowskiego dostarczył Państwu wielu wzruszeń i na długo pozostanie w pamięci.

s. Paulina Małgorzata Kopacz