ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY - ZAPRASZAMY 30 grudnia 2017 (sobota), godz. 18.00 do Koszalińskiej Filharmonii.

W klimat, nie tylko kolęd, wprowadzi nas Słupska Sinfonietta pod dyrekcją Macieja Banachowskiego.
Wystąpią soliści: Anna Jakubowska, Katarzyna Dacków, Roksana Białek, Karolina Guzowska, Kamila Lewicka, Grzegorz Pelutis, Piotr Fitowski, Kaja Mieczkowska.

Koncert odbywa się na rzecz Budowy Centrum-Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie, troska o budowę i rozbudowę Centrum, to jeden z celów i priorytetów Fundacji Przymierze na obecnym etapie. Dzieło będzie można wesprzeć także w trakcie zbiórki do puszek oraz zakupienie: ciasteczek Pellegrino, Herbaty Owoce Lasu z Góry Chełmskiej czy świątecznej bombki.

Zapraszamy także do obejrzenia wystawy o Górze Chełmskiej...
Od 12.XII. - Cegiełki o wartości: 40,- i 25,- do nabycia w Kasie biletowej Filharmonii Koszalińskiej, ul. Piastowska 2, w godz. 11.00-15.00; siedziba Fundacji Przymierze, ul. Słupska 1 na Górze Chełmskiej oraz kontakt 601 319 786

Do pobrania:
Download this file (plakat A4 do druku.pdf)plakat A4 do druku.pdf [Plakat do druku (format A4)] 623 kB
Download this file (plakat B2 do druku.pdf)plakat B2 do druku.pdf [Plakat do druku (format B2)] 12286 kB