Trwają i systematycznie posuwają się do przodu prace wykończeniowe wewnątrz Kawiarni Cafe Chełmska stanowiącej integralną część powstającego Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej. Na tym etapie wykonano wiele prac: docieplenie sufitów skośnych wełną mineralną w pomieszczeniach gospodarczych, zabudowę stropów wraz z kanałami grzewczo-wentylacyjnymi płytą gipsowo-kartonową, zabudowę rur wodno kanalizacyjnych płytą gipsowo kartonową na stelażu metalowym, szpachlowanie i malowanie sufitów oraz kolumn; montaż konstrukcji stalowej: pierścienie i profile, pod liny dekoracyjne w kawiarni Cafe Chełmska na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

Prace prowadziła współpracująca z nami Firma: Usługi Ogólnobudowlane „CEGIEŁKA” Zygmunt Miziołek z Koszalina. Całkowity koszt materiału i robocizny wyniósł: 53.082,70 zł brutto.  Wydatkowanie środków z 1% w ramach realizacji działań statutowych, wspierania budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

Zdjęcia: Archiwum Fundacji Przymierze / arch. Marek Jankowski, Pracownia ArchTim