Na Górze Chełmskiej przy Sanktuarium Przymierza trwają cykliczne spotkania, o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nieszpory oraz KATECHEZA: "7 SPOTKAŃ Z JEZUSEM - NATANAEL", poprowadzi o. Piotr Włodyga OSB - benedyktyn ze Starego Krakowa; biblista, pisarz, członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich.
KATECHEZY - proponujemy uczestnictwo już bezpośrednio przy Sanktuarium, ale zachowujemy nadal bezpośrednią transmisję na żywo od godz. 15:30. Katecheza dostępna będzie w mediach społecznościowych, za pośrednictwem telewizji internetowej DOBRE MEDIA oraz na Facebooku Fundacji Przymierze.

POWRACAMY także do bezpośrednich spotkań po katechezie z prowadzącym kapłanem, zatem zapraszamy na wspólnotowe spotkania - oczywiście przy kawie z dobrym ciastem.
ZAPRASZAMY w każdą OSTATNIĄ NIEDZIELĘ miesiąca od kwietnia 2021 - do października 2021. Fundacja Przymierze jest organizatorem spotkań.

#GóraChełmska #KazanianaGórze2021 #katecheza #IXedycja #FundacjaPrzymierze #sanktuariumkoszalin