KAZANIA NA GÓRZE, katecheza w niedzielę 25.10.2020 r., TYLKO ON-LINE ze względu na ponowne obostrzenia związane z pandemią odbędą się za pośrednictwem Dobre Media oraz Facebooku Fundacji Przymierze!
ZOSTAŃMY W DOMU ale ZAPRASZAMY na transmisję i udział w ostatniej w tym roku katechezie: WIERZĘ W ŚWIĘTY KOŚCIÓŁ POWSZECHNY, którą poprowadzi ks. dr Radosław SIWIŃSKI, prezes Stowarzyszenia Domu Miłosierdzia i wykładowca WSD Koszalin.

#kazanianaGórze2020 #VIIIedycjakazania #fundacjaprzymierze #Credo #czywierzymy #Kazanianagórze #koszalinsanktuarium #sanktuariumprzymierza #FundacjaPrzymierzeKoszalin

Spotkania pastoralne w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, w październiku kończymy cykl spotkań w 2020 roku. Zapraszamy na IX edycję Kazań na Górze w 2021 roku.

Wszystkie katechezy są dostępne na stronie internetowej Fundacji Przymierze oraz Facebooku.

• facebook.com/fundacjaprzymierze
  • www.fundacja-przymierze.pl
  • www.sanktuarium-koszalin.pl

W obecnej sytuacji jaką nadal przeżywamy w związku z pandemią koronawirusa, wspieramy każdego z Was i Wasze Rodziny - wszystkie troski i sprawy, problemy i trudności, niepewności, utratę nadziei oraz bezpieczeństwa i stabilności zawodowej - zawierzamy Bożej Opatrzności podczas modlitwy.