Szanowni Państwo, obecny stan epidemii zmienił całkowicie życie każdego z nas, naszych rodzin, Ojczyzny i całego świata, Kościoła. Pojawiają się naturalne w takich sytuacjach uczucia, jak obawa i niepewność o najbliższych, ale także pytania o wpływ pandemii na codzienne życie i obowiązki zawodowe, o naszą prace lub firmę.
W tej globalnie trudnej sytuacji rzetelna i usystematyzowana wiedza, ale także konkretna pomoc prawna może stać się drogą do poszukiwania rozwiązań... W Fundacji Przymierze podjęliśmy współpracę mającą na celu udostępnienie informacji, za zgodą Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej ORDO IURIS.

• Została uruchomiona specjalna Infolinia Porad Prawnych Ordo Iuris dla rodzin, gdzie dzięki zespołowi prawników jest możliwe otoczenie opieką prawną rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji w związku z pandemią. Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00 pod telefonem będą dyżurować prawnicy udzielający bezpłatnych porad prawnych pod kierownictwem adwokatów Ordo Iuris. KONTAKT pod numerem tel.: +48 533 326 803 lub wysyłając pytanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Polecamy także dostępny: "Poradnik Instytutu Ordo Iuris - Praktyczne zagadnienia prawne w czasie epidemii COVID-19"  - zachęcamy do bezpłatnego pobrania opracowania ze strony: koronawirus.ordoiuris.pl

W związku z dynamicznie rozwijająca się sytuacją epidemiologiczną związaną z szerzeniem się koronawirusa SARS-CoV-2 eksperci Instytutu Ordo Iuris przygotowują kolejne analizy i opracowania, uwzględniające nowe dane. Aktualizacja będzie dostępna na powyżej podanej stronie. Oprócz odpowiedzi na pytania, znajdą Państwo drogi wyjścia w trudnych sytuacjach. Podana jest również podstawa prawna takich działań, a także linki do stron, z których można pobrać potrzebne dokumenty czy uzyskać bardziej szczegółowe dane.

Możliwość indywidualnego omówienia problemu z profesjonalistami zespołu Ordo Iuris z pewnością pomoże wielu rodzinom znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Wszystkie sprawy, problemy, trudności, niepewności, utratę nadziei i bezpieczeństwa, zawierzamy Bożej Opatrzności na codziennej modlitwie różańcowej. Szanowni Państwo, wspieramy każdego z Was i Wasze rodziny oraz cały zespół Ordo Iuris.

#wsparcieprawne #ordoiuris #infolinia #epidemia #koronowirus #projektwsparcie2020 #fundacjaprzymierze #trudnasytuacja #koronawirus #prawne #poradnik2020 #wsparcie #bezpłatnie #wsparcierodzinie

Do pobrania:
Download this file (2020_PROJEKT WSPARCIE PRAWNE.pdf)2020_PROJEKT WSPARCIE PRAWNE.pdf [ ] 467 kB